• Polecam zdecydowanie. Wiedza przekazywana od praktyka, nie teoretyka. Nie ma trudnych pytań i na każde dostaje sie fachowa odpowiedz. Dodatkowo Jarek jest osobą bardzo kontaktową, a szkolenie przebiega w przyjaznej atmosferze.

  Dariusz
  Dariusz
 • Super szklenie polecam każdemu kto chce zacząć Deweloperke. Bardzo intensywnie. Grupa tez bardzo kontaktowa.

  Roman
  Roman
 • Warsztaty przepełnione merytoryczną wiedzą oraz praktycznymi wskazówkami które pomogą zaoszczędzić wiele stresu na początku drogi dewelopera. Polecam!

  Krzysztof
  Krzysztof
 • Polecam wszystkim Warsztaty Deweloperskie Jarosława Gulewskiego! Ogromna ilość wiedzy przekazana w ciągu dwudniowego szkolenia ułatwia start w tym biznesie i pomoże uniknąć części błędów. POLECAM !

  Stefan
  Stefan
 • Czas spędzony na Warsztatach to duża dawka praktycznej wiedzy podana w przystępny sposób. Każdy, kto ma ochotę pogłębić swoja wiedzę i/lub zweryfikować swoje plany działalności w branży deweloperskiej powinien przyjść na Warsztat. Dzięki wielkie.

  Mirosław
  Mirosław
 • Fantastyczne szkolenie! 2 dni bardzo praktycznej i merytorycznej wiedzy. Prowadzący bardzo pro, kompetentni i konkretni:) Dodatkowo świetna atmosfera na szkoleniu i sami uczestnicy bardzo pomocni i fajni ludzie:) Oczywiście polecam!

  Michał
  Michał
 • Śmiało mogę polecić Warsztaty Deweloperskie. Jarek chętnie dzieli się doświadczeniem i wszystkimi potrzebnymi informacjami potrzebnym przy realizacji inwestycji deweloperskiej. Polecam wszystkim. Doskonały stosunek ceny do przekazanej wiedzy.

  Michał
  Michał
 • Warsztaty Deweloperskie Jarosława Gulewskiego. Polecam wszystkim którzy myślą poważnie o inwestycjach deweloperskich, szeroka wiedza dla rozpoczynających przygodę z budowaniem na sprzedaż, ale również wiele nowych rozwiązań dla już działających inwestorów. Szeroki zakres omawianych aspektów prawnych, technicznych i organizacyjnych daje możliwość rozpocząć inwestowanie bez zbędnego ryzyka. Naprawdę warto.

  Grzegorz
  Grzegorz
 • Jarek jest praktykiem, wielokrotnie miałem okazję wizytować jego budowy. Szkolenie to potężna dawka wiedzy, którą trzeba wdrożyć by odnieść sukces. Zdecydowanie polecam.

  Łukasz
  Łukasz
 • Polecam „WARSZTATY DEWELOPERSKIE” każdemu, kto chce zacząć swoją przygodę z budowaniem, ale również tym, którzy już coś budują. Uczestniczyłem w pierwszej edycji i jestem pod wrażeniem tego, co usłyszałem i zobaczyłem. Jarek jest przede wszystkim praktykiem, a nie teoretykiem. Na szkoleniu przekazał wiele cennych informacji. Bardzo podobało mi się pokazanie również wielu zagrożeń, jakie niesie ze sobą ta branża, ale co najważniejsze- gotowych rozwiązań.

  Andrzej
  Andrzej
 • Dwudniowe szkolenie zawierało ogrom wiedzy przekazany w wyjątkowo przystępny sposób przez prowadzącego. Praktyczne podejście do tematu, sposoby zabezpieczenia ryzyka inwestycyjnego i budowlanego w pełnym zakresie powoduje że kończący szkolenie jest w pełni przygotowany do samodzielnego rozpoczęcia inwestycji deweloperskiej.

  Łukasz
  Łukasz
 • Z miłą chęcią polecam warsztaty Jarka, bardzo dużo wartościowej wiedzy. Wiedza praktyczna którą posiada Jarek została przekazana wszystkim uczestnikom bardzo rzetelnie. POLECAM

  Katarzyna
  Katarzyna
 • Polecam nawet największym Laikom!!! Potrafię ocenić kompetencje prowadzącego eksperta i zaangażowanie w przekazywanie wiedzy i oceniam ten warsztat jako w pełni kompleksową receptę i przepis jak budować od A do Z!!! Widząc podziw i fascynację warsztatem innych deweloperów, mogę z pełną odpowiedzialnością polecić Warsztat i Pana Jarka! Chętnie polecam tak uczciwe osoby i ich zaangażowanie! Dziękuję Panie Jarku!!!

  Grzegorz
  Grzegorz
 • Dziękuję Jarku za ogrom wiedzy przekazany na szkoleniu. Wszystko było dobrze ustrukturyzowne i zorganizowane.

  Mariusz
  Mariusz
 • Jarku, bardzo Ci dziękuje za Twój wkład pracy w to szkolenie. W każdym momencie było czuć Twoje zaangażowanie i chęć dzielenia się dobrymi praktykami. Zaskoczyłeś mnie że tyle masz pomysłów na każde wyzwanie. Bardzo fajnie że też podzieliłeś się liczbami co w naszym kraju rzadko się zdarza. To wszystko świadczy o profesjonalności. Z wielką chęcią czytam już drugi wieczór 31 kartek moich notatek z Twego szkolenia. Energia i członkowie grupy też bardzo fajnie, już dziś dostałem ofertę działki od jednego z członków. To działa. Pozdrawiam serdecznie

  Marcin
  Marcin
 • Warsztaty bardzo inspirujące, dużo wiedzy praktycznej i merytorycznej do wykorzystania od zaraz. Udział prawników przez cały czas warsztatów dla mnie bomba.

  Grzegorz
  Grzegorz

Kilka razy w roku organizuję warsztaty dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę inwestując w najbardziej dochodowy segment w branży nieruchomości.

Jeżeli chcesz zostać deweloperem, ale nie wiesz, od czego zacząć, serdecznie zapraszam do kontaktu.

0