Opinie

Roman Grel

Super szklenie polecam każdemu kto chce zacząć Deweloperke. Bardzo intensywnie. Grupa tez bardzo kontaktowa.

Stefan Łucki

Polecam wszystkim Warsztaty Deweloperskie Jarosława Gulewskiego! Ogromna ilość wiedzy przekazana w ciągu dwudniowego szkolenia ułatwia start w tym biznesie i pomoże uniknąć części błędów. POLECAM !

Adrian Sobczak

Warsztaty Deweloperskie są doskonałą propozycją zarówno dla początkujących jak i dla osób które działają już na rynku nieruchomości. Jeśli jesteś nowicjuszem otrzymasz dawkę informacji które pozwolą przygotować Ci twój plan działania Etap po etapie i jak najszybciej wystartować. Zaoszczędzi to wiele czasu i jeszcze więcej pieniędzy które będą potrzebne na początku przygody z nieruchomościami. Osoby które już są na rynku również się nie zawiodą. Standaryzacja procesów zwrócenie uwagi na najistotniejsze detale pozwoli wycisnąć z twojej działki największą ilość drogocennego Pum. Powierzchni która będzie kaloryczny i atrakcyjna dla przyszłych klientów. Bardzo dużą wartością dodaną jest szereg przygotowanych dokumentów które pozwolą zabezpieczyć Cie przy: zawieraniu umów z wykonawcami, dokumentów po sprzedażowych itp. Jeśli uważasz że nauka na własnych błędach to najdroższa lekcja powinieneś zjawić się na Warsztatach Deweloperskich Jarka.

Patryk Maciocha

Mega szkolenie z konkretną dawką wiedzy i rozwiązaniami dla wszystkich którzy planują wejść w branże deweloperską.Nie bez znaczenie jest też wsparcie po szkoleniowe i pomoc Jarka która w niektórych przypadkach potrafi oszczędzić , zarobić nawet kilka set tysięcy na jednym projekcie.👍🚀🚀👍 Polecam w 100%

Michał Stanisz

Fantastyczne szkolenie! 2 dni bardzo praktycznej i merytorycznej wiedzy. Prowadzący bardzo pro, kompetentni i konkretni:) Dodatkowo świetna atmosfera na szkoleniu i sami uczestnicy bardzo pomocni i fajni ludzie:) Oczywiście polecam!

Andrzej Dobrowolski

Polecam „WARSZTATY DEWELOPERSKIE” każdemu, kto chce zacząć swoją przygodę z budowaniem, ale również tym, którzy już coś budują. Uczestniczyłem w pierwszej edycji i jestem pod wrażeniem tego, co usłyszałem i zobaczyłem. Jarek jest przede wszystkim praktykiem, a nie teoretykiem. Na szkoleniu przekazał wiele cennych informacji. Bardzo podobało mi się pokazanie również wielu zagrożeń, jakie niesie ze sobą ta branża, ale co najważniejsze- gotowych rozwiązań.

Mirosław Kępa

Czas spędzony na Warsztatach to duża dawka praktycznej wiedzy podana w przystępny sposób. Każdy, kto ma ochotę pogłębić swoja wiedzę i/lub zweryfikować swoje plany działalności w branży deweloperskiej powinien przyjść na Warsztat. Dzięki wielkie.

Grzegorz Wiśniewski

Warsztaty Deweloperskie Jarosława Gulewskiego. Polecam wszystkim którzy myślą poważnie o inwestycjach deweloperskich, szeroka wiedza dla rozpoczynających przygodę z budowaniem na sprzedaż, ale również wiele nowych rozwiązań dla już działających inwestorów. Szeroki zakres omawianych aspektów prawnych, technicznych i organizacyjnych daje możliwość rozpocząć inwestowanie bez zbędnego ryzyka. Naprawdę warto.

Dariusz Donat

Polecam zdecydowanie. Wiedza przekazywana od praktyka, nie teoretyka. Nie ma trudnych pytań i na każde dostaje sie fachowa odpowiedz. Dodatkowo Jarek jest osobą bardzo kontaktową, a szkolenie przebiega w przyjaznej atmosferze.

Marzena Trapszo

Polecam z całego serca 💞. Duża wiedza przekazana w bardzo przystępny sposób.

Michał Czajka

Śmiało mogę polecić Warsztaty Deweloperskie. Jarek chętnie dzieli się doświadczeniem i wszystkimi potrzebnymi informacjami potrzebnym przy realizacji inwestycji deweloperskiej. Polecam wszystkim. Doskonały stosunek ceny do przekazanej wiedzy.

Faustyna Guzowska

Petarda praktycznej wiedzy!

Łukasz Grelewicz

Dwudniowe szkolenie zawierało ogrom wiedzy przekazany w wyjątkowo przystępny sposób przez prowadzącego. Praktyczne podejście do tematu, sposoby zabezpieczenia ryzyka inwestycyjnego i budowlanego w pełnym zakresie powoduje że kończący szkolenie jest w pełni przygotowany do samodzielnego rozpoczęcia inwestycji deweloperskiej.

Katarzyna

Z miłą chęcią polecam warsztaty Jarka, bardzo dużo wartościowej wiedzy. Wiedza praktyczna którą posiada Jarek została przekazana wszystkim uczestnikom bardzo rzetelnie. POLECAM

Grzegorz Wołk

Polecam nawet największym Laikom!!! Potrafię ocenić kompetencje prowadzącego eksperta i zaangażowanie w przekazywanie wiedzy i oceniam ten warsztat jako w pełni kompleksową receptę i przepis jak budować od A do Z!!! Widząc podziw i fascynację warsztatem innych deweloperów, mogę z pełną odpowiedzialnością polecić Warsztat i Pana Jarka! Chętnie polecam tak uczciwe osoby i ich zaangażowanie! Dziękuję Panie Jarku!!!

Mariusz

Dziękuję Jarku za ogrom wiedzy przekazany na szkoleniu. Wszystko było dobrze ustrukturyzowne i zorganizowane.

Krzysztof Polkowski

Warsztaty przepełnione merytoryczną wiedzą oraz praktycznymi wskazowkami które pomogą zaoszczedzić wiele stresu na początku drogi dewelopera. Polecam!

Marcin

Jarku, bardzo Ci dziękuje za Twój wkład pracy w to szkolenie. W każdym momencie było czuć Twoje zaangażowanie i chęć dzielenia się dobrymi praktykami. Zaskoczyłeś mnie że tyle masz pomysłów na każde wyzwanie. Bardzo fajnie że też podzieliłeś się liczbami co w naszym kraju rzadko się zdarza. To wszystko świadczy o profesjonalności. Z wielką chęcią czytam już drugi wieczór 31 kartek moich notatek z Twego szkolenia. Energia i członkowie grupy też bardzo fajnie, już dziś dostałem ofertę działki od jednego z członków. To działa. Pozdrawiam serdecznie

Grzegorz

Warsztaty bardzo inspirujące, dużo wiedzy praktycznej i merytorycznej do wykorzystania od zaraz. Udział prawników przez cały czas warsztatów dla mnie bomba.

Leonard Kuciel - CEO Kuciel Investment Group Ltd

Praktyka czyni mistrza, właśnie taki poziom warsztatów deweloperskich reprezentuje Jarosław Gulewski! Mistrzowski! Konkretne informacje zaprezentowane w sposób prosty i zrozumiały. Polecam każdemu, kto myśli o skalowaniu biznesu i wejścia na wyższy poziom. Przygotowanie to podstawa, a te warsztaty właśnie to zapewniają.” Leonard Kuciel - CEO Kuciel Investment Group Ltd