KURS on-line

Warsztaty deweloperskie - budowa domów
i mieszkań na sprzedaż

Podczas kursu przejdziesz przez cały proces inwestycyjny przy budowie domów i mieszkań na sprzedaż.

Dla kogo jest ten kurs?

Dla osób i firm, które chcą rozpocząć działalność w branży deweloperskiej
Dla osób chcących zarządzać procesem deweloperskim dla inwestora
Dla deweloperów, którzy chcą zoptymalizować koszty i zwiększyć zyski
Dla inwestorów z branży nieruchomości

12 modułów praktycznej wiedzy w formie video!

Program szkolenia?

Ponad 4 godziny praktycznej wiedzy, dostępnej na dowolnym
urządzeniu o każdej porze przez 180 dni!

MODUŁ 1: Wprowadzenie do tematyki branży deweloperskiej
MODUŁ 2: Rentowność inwestycji
MODUŁ 3: Finansowanie inwestycji
MODUŁ 4: Rodzaje działalności gopodarczej
MODUŁ 5: Zespół współpracowników
MODUŁ 6: Planowanie i analiza inwestycji deweloperskiej
MODUŁ 7: Zakup odpowiedniej działki
MODUŁ 8: Zagrożenia w branży deweloperskiej
MODUŁ 9: Projektowanie inwestycji deweloperskiej
MODUŁ 10: Proces budowlany
MODUŁ 11: Odbiory techniczne
MODUŁ 12: Umowa z wykonawcą
MODUŁ 13: Ustawa deweloperska
MODUŁ 12: Sprzedaż i marketing

Kim jestem

Czytaj więcej...

Opinie uczestników warsztatów deweloperskich

Adrian Sobczak

Warsztaty Deweloperskie są doskonałą propozycją zarówno dla początkujących jak i dla osób które działają już na rynku nieruchomości. Jeśli jesteś nowicjuszem otrzymasz dawkę informacji które pozwolą przygotować Ci twój plan działania Etap po etapie i jak najszybciej wystartować. Zaoszczędzi to wiele czasu i jeszcze więcej pieniędzy które będą potrzebne na początku przygody z nieruchomościami. Osoby które już są na rynku również się nie zawiodą. Standaryzacja procesów zwrócenie uwagi na najistotniejsze detale pozwoli wycisnąć z twojej działki największą ilość drogocennego Pum. Powierzchni która będzie kaloryczny i atrakcyjna dla przyszłych klientów. Bardzo dużą wartością dodaną jest szereg przygotowanych dokumentów które pozwolą zabezpieczyć Cie przy: zawieraniu umów z wykonawcami, dokumentów po sprzedażowych itp. Jeśli uważasz że nauka na własnych błędach to najdroższa lekcja powinieneś zjawić się na Warsztatach Deweloperskich Jarka

Patryk Maciocha

Mega szkolenie z konkretną dawką wiedzy i rozwiązaniami dla wszystkich którzy planują wejść w branże deweloperską.Nie bez znaczenie jest też wsparcie po szkoleniowe i pomoc Jarka która w niektórych przypadkach potrafi oszczędzić , zarobić nawet kilka set tysięcy na jednym projekcie.👍🚀🚀👍 Polecam w 100%

Michał Stanisz

Fantastyczne szkolenie! 2 dni bardzo praktycznej i merytorycznej wiedzy. Prowadzący bardzo pro, kompetentni i konkretni:) Dodatkowo świetna atmosfera na szkoleniu i sami uczestnicy bardzo pomocni i fajni ludzie:) Oczywiście polecam!

Grzegorz Wiśniewski

Warsztaty Deweloperskie Jarosława Gulewskiego. Polecam wszystkim którzy myślą poważnie o inwestycjach deweloperskich, szeroka wiedza dla rozpoczynających przygodę z budowaniem na sprzedaż, ale również wiele nowych rozwiązań dla już działających inwestorów. Szeroki zakres omawianych aspektów prawnych, technicznych i organizacyjnych daje możliwość rozpocząć inwestowanie bez zbędnego ryzyka. Naprawdę warto.

Jak kurs wygląda na platformie?

Co powoduje, że kurs "Budowa domów i mieszkań na sprzedaż" jest inny niż wszystkie inne?

Kurs jest prowadzony przez praktyka, który samodzielnie zarządza kilkoma projektami deweloperskimi jednocześnie, zakupując kurs możesz dołączyć do  uczestników szkoleń stacjonarnych na facebooku,  którzy już realizują swoje projekty deweloperskie. Po kursie wzajemnie się wspieramy i dzielimy doświadczeniem pozyskanym przy realizacji inwestycji deweloperskich.

Czytaj więcej >

Kontakt